Krwawienie i odklejenie łożyska w 13 tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 13 tyg. Z powodu krwawienia trafilam do szpitala. Lekarz zapisal niewielka ilosc krwistej wydzieliny i niewielkie odklejenie lozyska. Leze caly czas, biore leki. Wiem ze to poronienie zagrazajace. Jakie masz szanse uratowac dziecko? Przestalam krwawic tylko czasem po skorzystaniu z toalety nam niewielki sluz z brunatna wydzielina. Prosze o pomoc.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by w wartościach liczbowych ocenić szansę na utrzymanie ciąży. Sugeruję, by porozmawiała Pani z lekarzem, który prowadzi Pani ciążę. Znając szczegółowe dane kliniczne lekarz będzie w stanie znacznie więcej powiedzieć.