Krwawienie między 19 a 29 dniem cyklu i kolejne krwawienie

O czym może świadczyć krwawienie między 19 a 29 dniem cyklu, a potem kolejne krwawienie od 38 dnia cyklu- utrzymujące się nadal (w chwili obecnej mam 42dc)?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem zaburzeń hormonalnych jak i wielu patologii w obrębie narządów rodnych. Proszę nie bagatelizować objawów, tylko udać się na konsultację do specjalisty ginekologa.