Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 2 7 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Krwawienie międzymiesiączkowe a wahania hormonalne

czasem zdążają mi sie krwawienia międzymiesiączkowe czy to możne być coś poważnego.. słyszałam ze jest to spowodowane wahaniami hormonalnymi..
KOBIETA ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam! Dodatkowe krwawienia mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Inną przyczyną mogą być zmiany w obrębie narządów układu rozrodczego (m.in mięśniaki, polipy, nadżerka). Jeśli dodatkowe krwawienia pojawiają się regularnie to należy udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0

Niestety nie jest to sytuacja komfortowa ale czasami tak się dzieje w takcie jajeczkowania. Jeżeli się powtarza to wymaga wizyty u lekarza. Pozdrawiam DK

Lek. med. Danuta Kardzis specjalizuje się w zakresie ginekologii i położnictwa. Świadczy wysokiej jakości usługi z dziedziny ginekologii, w tym ginekologii dziecięcej, zajmuje się prowadzeniem ciąży, a także udziela profesjonalnych porad z zakresu najlepszych metod antykoncepcji. Pacjentki przyjmuje w Gdańsku w prywatnym gabinecie ginekologicznym.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy