Krwawienie międzymiesiączkowe u 34-latki

Witam, już po raz drugi z rzędu mam normalne a nawet lekko wzmożone krwawienie miesiączkowe zaledwie po 14 dniach odstępu. Jaka może być tego przyczyna?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane krwawienia śródcyklowe mogą być wynikiem zaburzeń hormonalnych, endometriozy, mięśniaków, polipów, nadżerki jak i wielu innych patologii w obrębie narządów rodnych. Proszę nie bagatelizować objawów, tylko skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.