Krwawienie od trzech tygodni - co może być przyczyną?

Już trzeci tydzień mam krwawienie, na początku myślałam, że to zwykła miesiączka ale to nie ustaje, krew jest dość ciemna, nie mam żadnych objawów typowych dla miesiączkowania. Nie przyjmuję również żadnych tabletek antykoncepcyjnych. Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje, co mam robić?

Musi Pani zgłosić się do lekarza ginekologa na badanie, otrzyma Pani lek na zahamowanie krwawienia. w innym wypadku może dojść do anemizacji przy tak długim krwawieniu. Przyczyną mogą być torbiele jajników, polipy, nadżerki lub zaburzenia cyklu - niedobór progesteronu