Krwawienie po badaniu w 22-tygodniu ciąży

Witam jestem w ciąży i chodzę do lekarza w Niemczech bo tam obecnie mieszkam. Jestem w 22 tygodniu ciąży i kiedy mój lekarz robił mi ostatnio usg przesiewowe przy okazji badał mnie ginekologicznie. Niepokoi mnie jednak fakt że po tym badaniu dostałam lekkiego krwawienia podobnego do początku miesiączki i przez kolejne 2 dni miałam brązowy śluz a 3 śluz z takimi malutkimi skrzepkami. Lekarz nie informował mnie że wykonuje jakiś zabieg czy coś. Czy mogę mieć do niego nadal zaufanie?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.