Krwawienie po drugiej globulce Pimafucin

Witam, dzień po okresie zaczęłam stosować globulki Pimafucin lecz po drugiej globulce rano zaczęłam znów krwawić i boli mnie brzuch tak jak miałabym dostać znów okresu. bardzo się boję co to może oznaczać czy krwawienie wystąpiło po Pimafucinie?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza ginekologa.