Krwawienie po histeroskopii

W zeszły wtorek miałam zabieg histeroskopii, usuwanie polipa. Zabieg odbył się 16 dni po zakończeniu miesiączki, lekarz, który robił zabieg mówił, że wszystko się udało. Moje pytanie dotyczy krwawienia po zabiegu. Dwa dni po zabiegu krwawienie było minimalne, lecz wieczorem sie nasiliło, mimo iż się oszczędzam, zgodnie z zaleceniem. Trwa już 5 dni. Czy możliwe ze przesunął mi się okres dwa dni wcześniej i stąd to krwawienie? Czy jest to raczej zły objaw?

Krwawienie po tego typu zabiegu jest prawidłowe i może trwać nawet do 14 dni Oczywiście nie może być obfite.Po ok 2 tyg powinno wrócic wszystko do normy