Krwawienie po kolposkopii u 35-latki

W Marcu 2015 przeszłam kolposkopie wykryto Cin2. Od tego czasu krwawie prawie non stop. Przerwy są zaledwie paru dniowe. Do tego dochodzą bóle. Na początku października czeka mnie ablacja macicy i kolejna biopsja. Ponieważ nieregularnosci i krwawienia pojawiły Się po kolposkopii martwię się ze przyczyna jest inna. Ginekolog powiedział mi ze medycyna to zgadywanki. Nie czuje się z tym za dobrze i trochę obawiam kolejnego zabiegu. Krwawienie zawsze nasila się podczas wysiłku czy korzystania z toa

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa i po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.