Krwawienie po luteinie a prawdopodobieństwo ciąży

Witam mam pytanie dostalam miesiaczke po luteinie ktora bralam przez 5 dni pod jezyk po 2 dniach wystapilo krwawienie ale z poczatku to przypominalo brudna krew pozniej normalna przypomne ze okres spoznil sie 2 tyg i zrobilam cztery testy wyszly negatywne ale mimo to boje sie ze jestem w ciazy czy luteina mogla wywolac krwawienie w ciazy?dziekuje za odpowiedz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Luteina nie wywołuje krwawienia w ciąży. Jeśli 4 testy ciążowe są negatywne, ryzyko ciąży jest naprawdę znikome.