Krwawienie po łyżeczkowaniu a dwa pęcherzyki

Witam, Jestem po zabiegu łyżeczkowania po ciąży z pustym jajem płodowym (7 tyg.) zabieg odbył się 10.09. Krwawie w dalszym ciągu. Wczoraj (23.09) byłam na USG na ktorym była już prawie pusta macica bez skrzepów i z endometrium w trakcie złuszczania się. Na jednym z jajników mam dwa pęcherzyki 17 i 15 mm. Dostałam lek na zatrzymanie krwawienia.Ciąża była po in vitro i nie miewalam swoich owulacji. Czy to znaczy że organizm się odblokował i czy istnieje szansa na ciążę z tych dwóch pęcherzyków??

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jeśli w USG widoczne były dwa dojrzewające pęcherzyki, to istnieje taka szansa.