Krwawienie po łyżeczkowaniu: Czy to normalne?

Witam.
Miałam wyłyżeczkowanie macicy 19 stycznia 2011 r. Ciąża obumarła w 9 tygodniu. Od zabiegu minęło więc 27 dni. Nadal krwawię, (raz jest mniej, raz bardziej obfite). Czy to normalne, dlaczego tak jest i czy długo jeszcze będę miała takie objawy? Czy w takiej sytuacji powinnam zgłosić się do lekarza?

Pozdrawiam.

ponad rok temu

Witam serdecznie,
Krwawienie po łyżeczkowaniu utrzymuje się zazwyczaj około 2 tygodni. Przedłużające się krwawienie może świadczyć,że zabieg nie został przeprowadzony doszczętnie i pozostały w jamie macicy resztki. Dlatego powinna Pani zgłosić się do ginekologa.
Pozdrawiam