Krwawienie po łyżeczkowaniu macicy u 42-latki

witam, jestem 3 dni po łyżeczkowaniu macicy, wstępne rozpoznanie zaśniad groniasty częściowy, po zabiegu było małe krwawienie ale już 2 godziny później ani kropelki i żadnych buli czy dolegliwości do dziś w nocy zauważyłam świeżą krew, nie dużo, lekarz napomknął by w takim przypadku natychmiast jechać na pogotowie ale krwawienie jest bardzo niewielkie i może tak ledwo wyczuwalnie czuję podbrzusze - nawet z tych nerwów nie jestem pewna, co robić, mam 1,5 roczną córeczkę nie mam jej z kim zostawić

Aleksander Ropielewski

Ponieważ nie mam możliwości przeprowadzić badania ginekologicznego zdecydowanie sugeruję posłuchać zaleceń lekarskich i pojechać na pogotowie, a córkę wziąć ze sobą.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski