Krwawienie po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych u 19-latki

Witam. Mam pewien problem z konsekwencjami po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych. Zaczelam brac jedno pudelko po okresie. Ale z innych powodow przestalam je lykac jakies 2 tyg pozniej. Wtedy dostalam okres z odstawienia. Trwal jak zwykle ok 6 dni. Teraz po pieciu dniach od tego okresu znowu krwawie... Nie wiem dlaczego??

Magdalena StusiĹska

Być może gospodarka hormonalna musi się unormowac. Jeśli taki problem będzie sie powtarzał proszę skonsultować się z ginekologiem.