Krwawienie po okresie - czy to może być ciąża?

Dobry wieczór, mam 19 lat i stałego partnera. Ostatnią miesiączkę miałam 16 lutego, okres spóźnił się 4 dni. Przed jego dostaniem robiłam test - wyszedł negatywny, a teraz po 2 tygodniach wystąpiło krwawienie. Czy to może być ciąża?

Witam serdecznie,
Krwawienie w połowie cyklu może mieć związek z owulacją. Zazwyczaj trwa ono 1-2 dni i nie jest powodem do niepokoju. Może mieć ono związek z implantacją. Innymi przyczynami krwawień/plamień śródcyklicznych mogą być m.in. stany zapalne dróg rodnych, polipy, mięśniaki.
Nie wiem kiedy dokładnie doszło do stosunku. Około 10-14 dni po nim należy wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam