Krwawienie po pettingu - czy to objaw ciąży?

Dzień dobry!
Pieściłam się i to nie pierwszy już raz z chłopakiem, także leżąc na nim/pod nim. Byliśmy obydwoje bez bielizny. Pieścił mnie palcem, wraz z wydzieliną z penisa, lecz nie miał wytrysku wcale. Na drugi dzień pojawiło się u mnie krwawienie.
Moje pytania:
Czy ta wydzielina z penisa może być z plemnikami?
Czy istnieje możliwość, że zaszłam w ciążę?
Czy krwawienie po pieszczotach może być objawem ciąży?
Bardzo proszę o odpowiedź.
Muszę koniecznie dodać, że właśnie na dniach czekałam na okres, bo wg kalendarzyka miał się pojawić. Nie miałam jednak takich objawów tym razem, jak np. powiększenie piersi przed miesiączką ani żadnych bólów. Dziękuję za odpowiedź, serdecznie pozdrawiam:)
Bardzo się niecierpliwię.

Witam serdecznie,

Podczas pobudzenia seksualnego dochodzi do wydzielania się preejakulatu, który może zawierać plemniki. Jeżeli zostanie on przeniesiony do dróg rodnych kobiety, może dojść do zapłodnienia.

Plamienia po pieszczotach mogą być wynikiem otarć miejsc intymnych. Raczej nie jest to objaw ciąży, ponieważ na plamienie implantacyjne jest trochę za wcześnie.

Po upływie około 10-14 dni proponuję wykonanie testu ciążowego.

Pozdrawiam