Zapytaj lekarza

1 , 0 2 4 , 1 6 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Krwawienie po porodzie naturalnym

Witam . Mam pytanie dotyczące krwawienia . Otóż to , urodziłam zdrowego Synka 25.07.2013 i do tej pory krwawie , poród był naturalny . Nie pokoi Mnie to strasznie , ponieważ myśle że powinno to już się skonczyć . Jednak nie znam się na tym , dlatego postanowiłam napisać tutaj . Proszę o odpowiedź . Pozdrawiam serdecznie .
KOBIETA ponad rok temu

Probiotyki - doustnie czy dopochwowo

W jaki sposób przyjmować probiotyki? Doustnie, a może dopochwowo? Obejrzyj nasz film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta na ten temat. O probiotykach mówi prof. Romulad Dębski.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Po porodzie każda kobieta może zaobserwować u siebie krwistą wydzielinę z pochwy. Jest to naturalny fizjologiczny stan obkurczania się macicy i wydalania tzw. odchodów połogowych. Macica w ten sposób oczyszcza się. Jednak warto wiedzieć, że niekiedy krwawienie, zwłaszcza obfite, bolesne i o nieprzyjemnym zapachu, może świadczyć też o poważnych poporodowych nieprawidłowościach. Zwykle po kilku dniach ( do 10) obfite krwawienie zmienia się w nieco mniej uciążliwe, skąpe plamienie. Czasami jednak może się ono przedłużać nawet do 4 tygodni. Warto jednak w takiej sytuacji udać się na kontrolną wizytę do ginekologa.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy