Krwawienie po poronieniu u 26-latki

Witam, ponad dwa tygodnie temu na kontroli u ginekologa stwierdzono u mnie : poronienie zatrzymane w 6 tyg. ciąży ( byłam w 9). Miałam już 3 serie leku arthrotec, dostałam kolejną wczoraj. Macica nie była ostatecznie oczyszczona jeszcze. Dziś po dźwiganiu ciężkich zakupów miałam bardzo (bardzo) intensywne krwawienie. Czy dźwiganie przyśpieszyło procesy zachodzące w macicy czy mogło się coś jeszcze stać? Nie bolało, nie miałam wcześniej skurczów. Z góry dziękuję za odpowiedź, Dorota.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedziec konieczne jest badanie lekarskie. Proszę udac się do lekarza ginekologa.