Krwawienie po poronieniu w 10. tygodniu ciąży

Witam. W zeszłym tygodniu poroniłam w 10 tygodniu ciąży. 2 tygodnie temu w niedzielę zaczęło się krwawienie, w czwartek tydzień temu dostałam krwotoku, podczas którego wypadały ze mnie skrzepy. W szpitalu miałam badanie ginekologiczne oraz usg dopochwowe, na którym lekarz stwierdził, że wszystko samo się oczyściło. Z powodu bóli przepisali mi antybiotyk. Od dwóch dni miałam już tylko brązowe upławy, ale dzisiaj znowu zaczęło się krwawienie,jak podczas okresu. Chciałabym zapytać, czy to normalne?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli krwawienie nie ustąpi w ciągu tygodnia, proszę skonsultować się ze swoim ginekologiem.
Pozdrawiam