Krwawienie po przerwaniu stosowania tabletek antykoncepcyjnych

brałam tabletki antykoncepcyjne 3 miesiace teraz je odłozylam i po kilku dniach dostałam krwawienia z pochwy .. a okres juz w tym miesiacu mialam . Cos mi dolega?

Magdalena StusiĹska

Po odstawieniu tabletek mogą występować nieregularne plamienia. Jeśli niepokoją panią objawy najlpiej skonsultować się z lekarzem ginekologiem.