Krwawienie po przyjęciu Ellaone a przyjmowanie tabletek Yasminelle

Witam! W moim przypadku sprawa wyglada nieco inaczej. Yasminelle stosuje juz 3 lata. Zdarzyl sie maly wypadek i bylam zmuszona wziac w pon EllaOne. Dzis w czw pojawilo sie krwawienie. W moim normalnym mechanizmie brania yasminelle okres powinnam dostac jutro. Czy juz dzis powinnam wziac tabletke yasminelle? Rozumiem ze przez pierwsze 7 dni warto stosowac dodatkowe zabezpieczenie, ale czy po 7 dniach rowniez?

Szanowna Pani!

Proszę rozpocząc branie Yasminelle od dzisiaj i rzeczywiście stosować dodatkowe zabezpieczenie przez 7 dni.Potem juz nie ma takiej potrzeby.

Z poważaniem
Katarzyna Lewicka