Krwawienie po stosunku a możliwość ciąży

Witam!Do ostatniego stosunku doszło 1 stycznia.(Nie stosowałam zabezpieczeń, nie doszło jednak do wytrysku w pochwie).Wtedy też doznałam z nieznanych przyczyn krwawienia Kolejnej miesiączki dostałam w regularnym trybie-4.01 b.r. Po tym czasie kolejna miesiączka powinna nastąpić 31.01 b.r. Do dziś(5 luty b.r.)okresu jednak nie mam. W terminie od 1 stycznia w ogóle nie współżyłam. Skąd może pojawić się krwawienie podczas stosunku i czy w związku z opisaną wyzej sytuacji mozliwe, ze jestem w ciąży?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę jest mała. Krwawienie w trakcie stosunku może wynikać z mechanicznego podrażnienia śluzówki. Wskazana konsultacja z ginekologiem.