Krwawienie po stosunku a pozytywne testy ciążowe
Witam bylam dzis w szpitalu bo po stosunku pokazala sie krew i potem jej nie bylo zaniepokoilam sie a robilam dwa testy tydzien temu i w czoraj o oba wyszly pozytywnie lecz na usg nie bylo nawet pecherzyka a lekarka powiedziala ze moze byc poza macica a ta jest piaty tydzien i pare dni bo miesiaczke mialam 11 grudnia albo 13 i wlasnie tego dokladnie niepamietam i niewiem co robic boje sie okropnie ale ide jutro do szpitala sie polozyc by sprawdzili co jest.

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Nieregularne miesiączki
Witam! Tak wczesna ciąża może nie być jeszcze widoczna w badaniu usg. Bardzo ważne w diagnostyce tego rodzaju przypadków jest seryjne oznaczanie poziomu beta-HCG oraz obserwacja dynamiki jego przyrostu. W tej sytuacji decyzja o hospitalizacji wydaje się jak najbardziej słuszna.