Krwawienie po stosunku i ból podczas oddawania moczu

Podczas stosunku dostałam lekkie krwawienie, a potem już nie miałam. Teraz jak sikam, to mnie boli. Co to może być?

Witam serdecznie!
Krwawienie występujące podczas zbliżenia nazywamy plamieniem kontaktowym. Najczęstszymi przyczynami dolegliwości są nadżerki, ogniska endometriozy oraz stany zapalne w obrębie pochwy. W przypadku zaobserwowania plamienia kontaktowego konieczna jest wizyta u ginekologa, który będzie miał możliwość przeprowadzenia badania ginekologicznego, a tym samym ustalenia właściwej przyczyny dolegliwości.
Pozdrawiam