Krwawienie po stosunku i przebiciu błony dziewiczej

Wczoraj współżyłam z chłopakiem, 3 dni wcześniej została przebita moja błona dziewicza(nie w pełni) Ale wczoraj nie doszło do przebicia pozostałego fragmentu. Okres powinnam dostać jutro. Kochaliśmy się chwile bez zabezpieczenia lecz nie doszło do wytrysku. Dzisiaj rano zaobserwowałam krew ale nie wiem czy to okres? Zawsze mam bolesne miesiączki a dziś mimo niewielkiego krwawienia nie czuje bólu.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Obecne objawy prawdopodobnie związane są z odbytymi stosunkami. Nie ma jednak powodów do obaw o te drobne plamienia. Warto jednak podkreślić, że stosunek niezabezpieczony może predysponować do przeniesienia plemników i w rezultacie ciąży.