Krwawienie po stosunku i rozpoczęcie stosowania tabletek antykoncepcyjnych

wczoraj kochałam się bez zabezpieczenia, dzisiaj krwawiłam- myślałam, że to okres chociaż nie bolał mnie brzuch i krwawienie było skąpe. Wzięłam pierwszy raz tabletkę- lesiplus. Po paru godzinach przestałam zauważać jakąkolwiek krew. Okres powinnam dostać jutro.Boję się, że dzisiejsze krwawienie świadczyło o ciąży.pierwszy raz kochałam się 3.05 też bez zabezpieczenia.Ostatnio miesiączkę miałam 10.04 do 15.04. Przy obu zbliżeniach nie doszło do wytrysku we mnie. Jak jutro brać tabletki? Odstawić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W pierwszej kolejności należy wykluczyć ciążę. W tym celu proszę wykonać test. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.