Krwawienie po stosunku, mdłości oraz ból piersi i podbrzusza a ryzyko ciąży

Witam, mam 19lat, w sobotę bez żadnych problemów kochałam się z moim chłopakiem, w niedzielę kochaliśmy się znów i pojawiła się krew w trakcie stosunku (nie jestem dziewicą), podkreślam że kochaliśmy się bez zabezpieczenia (nigdy się nie zabezpieczamy a seks uprawiamy w każdy weekend) i wypadały mi w tych dniach dni płodne, od tego dnia źle się czuje, bolą mnie piersi, podbrzusze, jest mi słabo, mam mdłości, a dziś wymiotowałam krwią, co to może być? to ciąża czy może jakaś choroba?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno diagnozować ciążę po takich objawach, jednak warto zaznaczyć iż są one niepokojące. Warto skorzystać z porady ginekologa.