Krwawienie po stosunku, swędzenie i pieczenie pochwy oraz parcie na mocz

Tydzień temu kochałam się z chłopakiem. Stosunek był bolesny, troszkę krwi po. Od tego czasu swędzi i piecze mnie pochwa mimo użycia globulek Pimafucin i Tantum Rosa. Jestem przed okresem. Do tego w piątek przemiękły mi buty i mam ciągłe parcie na mocz oraz pieczenie przy oddawaniu moczu. Stosuję Urointima. Do jakiego lekarza się zgłosić? czy są potrzebne badania? jakie leki stosować? Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z ginekologiem (należy ustalić co było powodem krwawienia po stosunku). Ponadto najpewniej konieczne będzei włączenie antybiotykoterapi, ponieważ podaje Pani objawy zakażenia ukłądu moczowego. W przypadku braku ciąży stosuje się trimetoprim, zaś u kobiet ciężarnych amoksycylinę