Krwawienie po stosunku tydzień po okresie

Dzień dobry, tydzień po ostatnim dniu okresu miałam intymny kontakt z chlopakiem, w okolicy dnia owulcji pojawiło się jednorazowe plamienie krwią. Teraz zauważyłam gesty, biały śluz który występuje u mnie zazwyczaj podczas dni nieplodnych, jednak ustaje jakiś tydzień przed miesiczką, a teraz wciaż się wydziela mimo że okres powinnam dostać za 5 dni. Czy to mogą być objawy ciąży?

Aleksander Ropielewski

Mogą, aczkolwiek nie muszą wcale oznaczać ciązy. Aby mieć pewność proszę wykonać test ciążowy lub najlepiej badanie poziomu beta hCG w surowicy krwi.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak mogą być objawy ciąży. Proponuje udać się do ginekologa celem potwierdzenia i dalszego postępowania.