Krwawienie po stosunku z partnerem

Witam. 26.12.18 skończyła mi sie miesiączka. Od tego czasu po każdym stosunku z partnerem na drugi dzień krwawie. Teraz miałam wyjazd służbowy i przedluzylam branie tabletek antykoncepcyjnych. Mimo to plemienia/ krwawienie nie ustapilo. A dziś rano pojawiło się bez odbywanego stosunku. Tabletki biore 2,5 roku już ciągle te same. U lekarza byłam w środę ale na badaniu stwierdził ze szyjka macicy jest w porządku, usg dopochwowe tez nic nie wykazało. Na wszelki wypadek zrobiłam test ciążowy 2 tygodnie temu ale wyszedł negatywny.

Szanowna Pani, niestety nie jestem w stanie pomóc, tym bardziej że miała Pani już wykonywane badania i lekarz wykluczył nieprawidłowości, być może warto powtórzyć badanie USG