Krwawienie po trzykrotnym pozytywnym teście ciążowym

Witam, 10 styczna miałam dostać planowaną miesiączkę, jednak jej nie dostałam, więc po 11 dniu cyklu zrobiłam test i wynik był pozytywny. By się upewnić za dwa dni powtórzyłam test i wynik się nie zmienił, jednak w tę niedzielę rano obudziłam się i byłam cała ubrudzona krwią, potem wydobyły sie jeszcze z pochwy dwa duże skrzepy. Był to 17 dzień cyklu. Krwawienie się zmniejszyło, ale nie ustaje. Robiłam rano kolejny test i wynik jest nadal pozytywny, nie wiem co o tym myśleć. Proszę o pomoc.

Witam! Trzykrotny pozytywny wynik testu ciążowego jednoznacznie wskazuje na ciążę. Każde plamienie w tym stanie wymaga konsultacji ginekologicznej. U niektórych pacjentek w pierwszym trymestrze, w dniach spodziewanych miesiączek mogą pojawiać się krwawienia. U Pani krwawienie pojawiło się jakby w połowie cyklu, a zatem tym bardziej wskazana jest pilna wizyta u ginekologa, który ustali przyczynę dolegliwości. Pozdrawiam