Krwawienie po usunięciu hemoroidów

Szanowni Państwo, dwa tygodnie temu miałem zabieg metodą Barrona, jeden hemoroid drugiego stopnia. Tydzień temu na wizycie kontrolnej dowiedziałem się, ze hemoroid odpadł, zrobiła się ranka i dopóki się nie zagoi dopóty będzie się pojawiać krew na stolcu. Moje pytanie brzmi: jak długo, mniej więcej, goi się taka rana? Nie ukrywam, że chciałbym wreszcie defekować w spokoju, bez obaw. Bólu nie ma, świąd raczej nie występuje. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję z góry za udzielnie odpowiedzi.

Witam
Po operacji żylaków odbytu metodą Barrona często dochodzi do krwawień z powstającej rany. Gojenie w tym miejscu jest trudne i trwa około 10-14 dni od chwili odpadnięcia hemoroidu.
Proszę o cierpliwość.

Z poważaniem
Dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurgii ogónej
specjalista chirurgii onkologicznej