Krwawienie po usunięciu polipów u 59-latki

26 listopada mialam usuniete polipy i czyszczenie z powodu krwawienia.Mam 59 lat i do dzis krwawie po tym zabiegu.Czy to normalne i prawidlowe?Prosze o odpowiedz na maila

Określenie polip nic nie wyjaśnia, bowiem najważniejsze jest uzyskane badanie hitopatologiczne po usunięciu polipów. Tylko na jego podstawie można określi co należy robić dalej. Jeśli nie konsultowała Pani wyniku ze swoim ginekologiem to należy to niezwłocznie zrobić. Bez histologii i obrazu klinicznego (masa ciała, stan zdrowia - nadciśnienie, cukrzyca?, grubość błony śłuzowej macicy w usg) nie można się wypowiedzieć.