Krwawienie po współżyciu a poronienie

Witam, mam problem ponieważ jestem po poronieniu.os. miesiączka była 9.08.testy ciążowe były więc poszłam do lekarza (12.09) ale on nic nie widział wiec polecił bete hcg, którą zrobiłam w tym samym dniu i wyszła 220. Chciałam pójsć do lekarza 29.09 by już zobaczyć płód ale 24.09 poroniłam. Zaczęłam krwawic po współżyciu. Co to może oznaczać?Czy to mogło być przyczyna poronienia? Bardzo staramy się o dziecko, proszę o pomoc. Co mam teraz robić?lekarz powiedział że mogę próbować po 3 miesiącach

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanego opisu stwierdzić jaka była przyczyna poronienia. Jeśli jednak było to już drugie poronienie, warto porozmawiać ze specjalistą ginekologiem o możliwości dokładniejszej diagnostyki pod kątem przyczyny.