Krwawienie po wywołaniu poronienia

Witam serdecznie . 30 marca wywolano mi poronienie , pozniej mialam zabieg krwawilam i plamilam do 14kwietnia . Teraz aktualnie od kilku dni widze ze mam jakies niby plamienia niby krwawienia nie wiem jak to opisac ... na wkladce widze kremowowa gesta konsystencje . Zastanawiam sie co to moze byc i czy to cos powaznego . bardzo bym prosila o odpowiedz bo nie wiem czy mam sie czyms martwic czy nie i czy to ustapi a moze zglosic sie do lekarza??? . Prosze pomozcie...

Piotr Pilarski

Ciężko mi się odnieść bez zbadania Pani. Sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.