Krwawienie po zabiegu łyżeczkowania jamy macicy po poronieniu

Witam. 5 lutego mialam wykonany zabieg lyzeczkowania jamy macicy po poronieniu. Dzis mija 12 dzien od zabiegu i nadal krwawie. Czytalam ze to mozliwe,ale martwi mnie bol w okolicy miednicy,promieniujacy do posladkow. Tak co dzien od poronienia. Wizyte u swojego lekarza mam dopiero w marcu. Co dzien biore tabletki przeciwbolowe. Czasem bol jest nie do wytrzymania. Prosze o porade.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza ginekologa, lub ginekologa wykonującego zabieg. Sądzę, że w możliwe najszybszym czasie ponieważ konieczna jest kontrola lekarska.