Krwawienie po zabiegu usunięcia hemoroidów

5 lat temu mialem opoeracje usuniecia 3 hemoroidow myslalem ze problem po usuniecu guzkow minie ale nasilil sie jest gorzej niz przed operacja.Rok po operacji dowiedzialem sie ze mam uszkodzony zwieracz rany po guzkach pekaja czesto mam krwawienie boli mnie i swedzi piecze lewy posladek az promieniuje do polowy uda mam problemy z chodzeniem a o siedzeniu na lewym posladku to nie ma mowy,obolala jest takze lewa czesc odbytu mam wrazenie ze jest lekko napuchnieta masci nie pomagaja.

Magdalena StusiĹska

Proszę udać się do lekarza proktologa który obejrzy okolicę i zaleci odpowiednie postępowanie.