Krwawienie po zapomnieniu o zażyciu tabletki antykoncepcyjnej

Witam, w pierwszym tygodniu brania tabletek antykoncepcyjnych pominęłam jedną tabletkę zażyłam zgonie z zaleceniami opisanymi w ulotce mineło 12 h więc przyjęłam ją odrozu gdy sobie o tym przypomniałam. wczoraj kochałam się z chłopakiem a dziś pojawiło się u mnie krawienie minął już tydzień od pominiętej tabletki. Zastanawiam się czy krwawienie to normalna rzecz jeżeli zapomniało sie w pierwszym tyg tabletki? I jak duże jest ryzyko zajścia w ciąże

czasami plamienia sie zdarzają nawet jak sie zażywa tabletki dokładnie. Pominie tabletki z 1 tygodnia i wudłużenie przerwy jest najbardziej niebezpieczne