Krwawienie po zastosowaniu pierścienia Nuvaring

Witam, w sobote użyłam po raz pierwszy pierścienia Nuvaring, w pierwszym dniu miesiączki, ale mimo tego mam nadal normalne krwawienia, co to znaczy?? czy jestem zabezpieczona czy coś jest nie tak?? Pomocy

Renata GrzechociĹska

Witam.
Zapewne ma Pani na myśli krwawienia z odstawienia wynikające z wyjęcia krążka. Jeżeli krążek jest stosowany prawidłowo zgodnie z zaleceniami jego skuteczność jest zachowana.
Pozdrawiam