Krwawienie po zastrzyku Depo-Provera

Pierwszy zastrzyk depo-provera dostałam 8.12..drugi 27.02.Od dnia pierwszego zastrzyku cały cza lekko krwawie.Czy można te krwawienia zastopowac ? Oczywiście więcej zastrzyków nie wezmę. Anna

Wielce Szanowna Pani ! Proszę zwrócić się z tym problemem do lekarza, który je przepisał. Przez internet nie można Pani pomóc. Z wyrazami szacunku Marek Bulsa