Krwawienie podczas brania tabletek antykoncepcyjnych a skutek zabiegu elektrokoagulacji

witam.jestem po zabiegu elektrokoagulacji(który okazało się został żle zrobiony i zostałam "wypalona" od środka.dwa przez miesiąc krwawiłam i trafiłam do szpitala.okazało się że konieczne jest założenie szwów na rany i dostałam tabletki microgynon w celu zatrzymania miesiączki.dziś biorę już Osma tabletkę z drugiego opakowania,nie robiąc przerwy(według zaleceń lekarza)i zaczęłam krawawić.wizytę mam dopiero jutro.czy jest możliwe że podczas brania tabletek anty bez przerwy dostałam okresu????
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jednym z działań nieporządanych przyjmowania antykoncepcji hormonalnej mogą być dodatkowe krwawienia. Nie można wykluczyć, iż krwawienie ma związek z przebytym zabiegiem elektrokoagulacji. Lokalizację oraz przyczynę krwawienia będzie mógł ustalić ginekolog podczas jutrzejszej wizyty kontrolnej.