Krwawienie podczas karmienia piersią

witam mam 16 miesiaczna córeczke i karmie ja piersia dopiero teraz zaczełam krwawic czy to moze byc miesiaczka czy cos innego?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Tak, to może być krwawienie miesięczne. W związku z faktem, iż przez 16 miesięcy macierzyństwa nie występowało u Pani żadne krwawienie, dla pewności powinna Pani skonsultować się z ginekologiem. Zazwyczaj bowiem, pomimo karmienia piersią, cykle miesiączkowe pojawiają się wcześniej.