Krwawienie podczas kuracji lekiem Gynalgin

Od poniedziałku zaczełam brać przepisany przez swoją Panią Doktor gynalgin na zapalenie pochwy. Od wczoraj zaczęłam krwawić ,wygląda to na miesiączkę(ta sama obfitość) tylko, że okres powinnam mieć dopiero za 15 dni.. Do kontroli jestem umówiona na następny wtorek czyli za tydzień , niestety Pani doktor jest na urlopie i będzie dopiero we wtorek, więc nie mam jak tego z nią skonsultować. Wczoraj już nie wziełam gynalginu . Proszę o odpowiedz czy krwawienia występuja i czy powinnam nadal brać globulki

Lek. Tomasz Budlewski

Krwawienie jest wymieniane jako jedno z działań niepożądanych. Proponuję odstawić lek i koniecznie zgłosić się do lekarza ginekologa. Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie, jeżeli krwawienie nie ustąpi proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa lub izby przyjęć szpitala ginekologicznego.