Krwawienie podczas oddawania moczu po inicjacji seksualnej

Pięć dni temu kochałam się z moim chłopakiem, używaliśmy prezerwatywy i był to mój pierwszy raz. Dzisiaj po oddaniu moczu pojawiło się lekkie krwawienie. Przy oddawaniu moczu pojawiał się delikatny ból. Co to może oznaczać?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Krwawienie i ból mogą być spowodowane podrażnieniem zewnętrznego ujścia cewki moczowej. W związku z rozpoczęciem aktywności seksualnej wskazana wizyta u ginekologa.

Tak się zdarza po rozpoczęciu wspólżycia.
W razie utrzymywania się symptomów wskazana wizyta u ginekologa ew. chirurga urologa.
Pozdrawiam. JW