Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 3 9 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Krwawienie podczas pierwszego opakowania tabletek antykoncepcyjnych

Witam, biore tabletki antykoncepcyjne pierwszy raz w zyciu.Miesiaczke dostalam 5sierpnia po 4 dniach wydawalo mi sie ,ze sie skonczyla ale dalej krwawie bardzo mocno i do tego jakby skrzepy, dzis czuje jakby pulsowanie w nogach i rekach. O czym to moze swiadczyc?
ponad rok temu

Wyleczalność opryszczki narządów płciowych

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam! Podczas stosowania pierwszych opakowań tabletek antykoncepcyjnych może dochodzić do występowania działań niepożądanych. Jednym z nich są dodatkowe krwawienia. Jeśli sytuacja nie unormuje się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0

W takcie 3 pierwszych opakowań może występować krwawienie i plamienie . Jeżeli występują "pulsowania " o których Pani pisze to trzeba odstawić tabletki i zrobić badania układu krzepnięcia i koniecznie skontaktować z lekarzem i o tym opowiedzieć. Pozdrawiam DK

Lek. med. Danuta Kardzis specjalizuje się w zakresie ginekologii i położnictwa. Świadczy wysokiej jakości usługi z dziedziny ginekologii, w tym ginekologii dziecięcej, zajmuje się prowadzeniem ciąży, a także udziela profesjonalnych porad z zakresu najlepszych metod antykoncepcji. Pacjentki przyjmuje w Gdańsku w prywatnym gabinecie ginekologicznym.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy