Krwawienie podczas pierwszego opakowania tabletek antykoncepcyjnych

Witam, biore tabletki antykoncepcyjne pierwszy raz w zyciu.Miesiaczke dostalam 5sierpnia po 4 dniach wydawalo mi sie ,ze sie skonczyla ale dalej krwawie bardzo mocno i do tego jakby skrzepy, dzis czuje jakby pulsowanie w nogach i rekach. O czym to moze swiadczyc?
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podczas stosowania pierwszych opakowań tabletek antykoncepcyjnych może dochodzić do występowania działań niepożądanych. Jednym z nich są dodatkowe krwawienia. Jeśli sytuacja nie unormuje się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.

W takcie 3 pierwszych opakowań może występować krwawienie i plamienie .
Jeżeli występują "pulsowania " o których Pani pisze to trzeba odstawić tabletki i zrobić badania układu krzepnięcia i koniecznie skontaktować z lekarzem i o tym opowiedzieć.
Pozdrawiam DK