Krwawienie podczas pierwszego stosunku seksualnego

Witam :) Mam pytanie. Otóż moja dziewczyna z którą jestem 2 lata przekonuje mnie, że podczas pierwszego razu nie będzie krwi i tutaj się zastanawiam skąd może mieć pewność skoro jest dziewicą. Dziękuje za odpowiedź :)

Witam,
pojawienie się krwawienia przy pierwszym stosunku może być bardzo skąpe, może go praktycznie nie być lub może być bardzo intensywne.
Jest to kwestia indywidualna.