Krwawienie podczas przyjmowania antybiotyku

przechodziłam kurację antybiotykową (zamur 500, stale od ponad 10 lat przyjmuję też (Microgynen), nigdy wcześniej nie było problemu podczas przyjmowania hormonów. Ze względu na przyjmowanie antybiotyku skuteczność została obniżona i wystąpiło u mnie krwawienie, dość intensywne. Antybiotyk przyjmowałam dokładnie w środku opakowania antykoncepcji czy dokończyć przyjmowanie tab antykoncepcyjnych . Moje pytanie jest takie, czy powinnam brać hormony nadal czy wystąpi krwawienie?,

Renata GrzechociĹska

Proszę dokończyć opakowanie i następne rozpocząć zgodnie z zaleceniem producenta. Gdyby sytuacja się powtórzyła proszę udać się do ginekologa.