Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 0 0 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Krwawienie podczas stosowania Vibin Mini

Od ponad roku przyjmuję Vibin mini,cykle były zawsze normalne, przez pierwszy miesiąc występowały plamienia. Po ostatnim krwawieniu z odstawienie zaczęłam jak zwykle nowy blister. Krawienie ustało, ale po 2 dniach znowu pojawiło się sporadycznie. Ostatni raz po stosunku. Czym spowodowane może być to krwawienie i czy są powody do niepokoju.
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Opisane krwawienie może być działaniem ubocznym przyjmowanych tabletek. Ponieważ może być to jednak także wynik schorzeń narządu rodnego, sugeruję konsultację ginekologiczną.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy