Krwawienie podczas stosunku a nadżerka

wita,mam 32 lata,urodzilam 3 dzieci naturalnie. Regularnie robie cytologie i wszystko jest zawsze ok. Mialam nadzerke 5 lat temu po drugim porodzie zamrazaną. Wczerwcu tego roku 2014 mialam cytologie i znow wyszla grupa 1. Ale od miesiaca plamie krwia i po stosunku tez. Wczwartek mialam pobrana cytologie.Doktor powiedziala ze ta stara nadzerka wokol jest zagojona ale w srodku wlanie krwawi i to z niej ta krew ciagle. Czy jest mozliwe _bo szaleje z niepewnosci-aby wynik cytologii wyszedl dobry r

Witam. Jeżeli wynik cytologii jest prawidłowy nie ma Pani powodów do niepokoju. Krwawienie najpewniej pochodzi z nadżerki. Prawdopodobnie konieczny będzie zabieg jej ponownego zamrożenia.