Krwawienie podczas stosunku i 3 dni po nim a prawdopodobieństwo ciąży

Mojej dziewczyne we wtorek skonczył się okres w piatek[Dni nie płodne] to zrobilismy przez chwile bez prezerwatywy i nie wiem czy cos poszło.Nastepnego dnia były juz dni płodne,Czy prawdopodobienstwo ciazy jest duze? Nie wiem czy to ma znaczenie ale moja dziewczyna krwawila podczas stosunku i przez3następne dni.

Witam serdecznie. Nigdy nie wiadomo do końca kiedy są dni płodne a kiedy nie. Przypuszczalnie rzeczywiście były to jeszcze dni niepłodne i stąd szansa na ciążę jest znikoma, jednak nie mogę tego zagwarantować. Proponowałbym wykonać test ciążowy.